Położona na Półwyspie Helskim Jastarnia to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy. Z jednej strony spokojne wody Zatoki Puckiej, z drugiej plaża nad Bałtykiem. Czy można wyobrazić sobie lepszą scenerię na rodzinne spotkanie?

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe są ważnym elementem naszego codziennego życia, zwłaszcza jeśli mamy szczęście posiadać liczną rodzinę i szerokie grono znajomych. Oprócz chrzcin, czy pierwszych urodzin dzieci świętujemy uroczyście pierwszą komunię, bierzmowanie, osiemnastkę, zdaną dobrze maturę albo uzyskanie tytułu magistra. Ponadto w towarzystwie rodziny bądź znajomych chętnie obchodzimy okrągłe rocznice ślubu, urodziny oraz imieniny. Czasami niestety spotykamy się też na stypach, żegnając bliskich zmarłych.

Wybór miejsca

Właśnie zbliżają się chrzciny Waszego maluszka. A może smyk już trochę podrósł i chcecie urządzić mu uroczysty roczek? Przeliczacie gości i zastanawiacie się, gdzie urządzić imprezę dla całej rodziny. Przecież w niewielkim, blokowym salonie na pewno nie zmieści się 30 osób. Poza tym taka ilość zaproszonych ludzi wymaga bardzo długich przygotowań w kuchni, nerwowego biegania z kolejnymi półmiskami i talerzami a następnie uprzątnięcia całego bałaganu.

Aby tego uniknąć i wspólnie z zaproszonymi gośćmi móc cieszyć się najważniejszymi chwilami w Waszym życiu, pozwólcie komuś innemu przejąć ciężar organizacji imprezy.

Restauracja na Półwyspie

Jeżeli zależy Wam na pysznych daniach przygotowanych tylko ze świeżych składników, niepowtarzalnej atmosferze lokalu oraz pięknej okolicy, idealnej na poobiedni spacer, to nie pozostaje nic innego, jak przyjechać do nas, do Jastarni.

W 7 Kontynencie, położonym w samym sercu Jastarni, zatroszczymy się o Waszych gości proponując im różnorodne potrawy i profesjonalną obsługę. W zależności od rodzaju imprezy (chrzciny, komunia, stypa, rocznica itd.), planowanego czasu i budżetu przedstawimy różne propozycje okolicznościowego menu, które można modyfikować zgodnie z własnymi upodobaniami (obiad, kawa i ciasto, zimne przekąski, kolacja).

W przypadku zainteresowania, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Tel. 510 725 564

E-mail: restauracja@7kontynent.pl