Jastarnia jest jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na Półwyspie Helskim! Nietuzinkowy krajobraz, piękne piaszczyste plaże, sympatyczni mieszkańcy oraz możliwość odwiedzenia Zatoki Puckiej, jak i otwartego morza za jednym razem sprawiają, że co roku odwiedzają ją rzesze turystów.

Menu na każdą porę dnia

Nieodłącznym elementem każdego odpoczynku nad morzem jest możliwość spróbowania tutejszych przysmaków. Jastarnia jest miejscem, gdzie można zjeść potrawy składające się zarówno ze świeżych ryb, jak i dania bardziej tradycyjne, w tym przykładowo kotlet schabowy. Wszystko to w zależności na co mamy ochotę i jaką restaurację wybierzemy. Jednak jest jedno szczególne miejsce w Jastarni, w którym można zjeść smaczne, a zarazem niedrogie posiłki – 7 Kontynent. To on sprawia, że zwyczajne dni podczas urlopu stają się zbiorem niezwykłych chwil.

Jastarnia, 9.00 śniadanie

Słońce pojawia się na horyzoncie, a wielbiciele tradycyjnych śniadań przed pójściem na plaże kierują się na ul. Sychty 97 do jastarnickiej restauracji 7 Kontynent, w której serwowane jest o poranku pachnące, świeże pieczywo, smaczna jajecznica, delikatny omlet z wędzonym łososiem, sałatka z owocami, wędliny, a do tego aromatyczna kawa. Znajdzie się i coś dla osób preferujących lekkie śniadania – płatki owsiane lub musli na jogurcie i mleku idealnie się do tego nadają. I nic więcej z rana do szczęścia nie potrzeba!

Menu śniadania

Jastarnia, 12.00 obiad

W południe restauracja 7 Kontynent rozpoczyna serwowanie dań obiadowych. Jest to najprzyjemniejsza chwila w ciągu dnia, którą warto spędzić w klimatycznym miejscu, gdzie każdy z gości znajdzie dla siebie coś odpowiedniego w menu. 7 Kontynent w swojej ofercie posiada także przepyszne danie dnia w dobrej cenie, które w zależności od inwencji twórczej Szefa kuchni codziennie wygląda inaczej. Do wyboru mamy zupy – w tym ciesząca się największą popularnością rybna czerwona, przystawki, dania obiadowe rybne i mięsne oraz kilka słodkich pozycji na deser.

Menu: dania rybne / dania mięsne / zupy / deser

Jastarnia, 18.00 kolacja

Kiedy powoli zapada zmierzch, większość z odpoczywających nad polskim morzem turystów wychodzi poszukać jakiegoś sympatycznego miejsca na kolację w gronie przyjaciół lub rodziny. W 7 Kontynencie przy lampce wina, dyskretnej muzyce i wyśmienitych daniach wieczór upływa w przyjemnej atmosferze. Dużym plusem tego miejsca jest szeroki wybór piw regionalnych, które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów.

Sprawdź nasz bogaty wybór napojów

Nie pozostaje nic innego jak tylko przekonać się na własnej skórze, że klimat tej restauracji oraz niepowtarzalne smaki przygotowywanych na bieżąco potraw spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości!