Od kilku lat w Jastarni odbywa się festiwal muzyczny, który stał się prawdziwą kulturalną ikoną regionu – Salt Wave Festival. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń muzycznych Polski. Jak co roku organizatorzy skupiają się na tym, aby line-up obejmowały różnorodne gatunki muzyczne. To właśnie bogata oferta przyciąga wielotysięczną publiczność nie tylko z Polski, ale również zza granicy.

W pierwszy weekend sierpnia na scenie Salt Wave Festival pojawi się łącznie ponad 20 artystów. W tym roku wystąpią m. in. Sam Tompkins, Safario, Bass Astral, Agar Agar, Bokka, Crooked Colours, Jack Botts, Jann, Kacperczyk, Monster, Lola Marsh, Ralph Kamiński i Rosalie.

Co wyróżnia Salt Wave Festival spośród innych imprez muzycznych, to jego lokalizacja. Plaża w Jastarni, tworzy wyjątkową atmosferę, która niepowtarzalnie wpływa na całe wydarzenie. Widok na morskie fale, zachody słońca nad Bałtykiem i niezapomniane koncerty sprawiają, że Salt Wave Festival to nie tylko zwykła impreza muzyczna, ale prawdziwa uczta dla zmysłów.

Bilety na Festival, który odbędzie się 4 i 5 sierpnia 2023 r., są już niemal wyprzedane. Ostatnia pula jest jeszcze dostępna na stronie organizatora. Niezdecydowani, spieszcie się! Czekamy na was w Jastarnii.