Wiele par wyjeżdżających na wakacje pragnie spędzić romantyczne chwile ze swoim partnerem. Jednak czasami pojawia się problem podczas wyboru i organizacji takiego czasu. Dlatego w dzisiejszym poście spróbuję pomóc Wam w jak najlepszym spędzeniu romantycznego pobytu w Jastarni.

Huśtawka przy zatoce:

Udajcie się na spacer do klimatycznej huśtawki, położonej przy ulicy Jeżynowej, nad zatoką. To piękne miejsce stworzone jest do spędzania wspólnych romantycznych wieczorów i idealne na robienie zachwycających pamiątkowych zdjęć.

Piknik na plaży:

Będąc nad morzem, koniecznie wybierzcie się na piknik na plaży. Zabierzcie ze sobą koc, przekąski, butelkę wina i spędźcie czas na długich rozmowach, podziwiając delikatne fale na morzu.

Spacer po molo w Jastarni:

Wieczorami molo nabiera romantycznego klimatu. Powolny spacer i obserwowanie wpływających oraz wypływających z portu statków ma w sobie coś magicznego, co z pewnością zapamiętacie na długi czas.

Romantyczna kolacja:

Po poprzednich atrakcjach prawdopodobnie zgłodnieliście, więc kolejnym pomysłem na odpoczynek jest romantyczna kolacja w jednej z lokalnych restauracji. Szczególnie warta odwiedzenia jest restauracja 7 Kontynent, która w swoim menu posiada wspaniale przygotowane ryby, owoce morza, makarony, sałatki, pyszne desery i wiele innych smakołyków.

Rejs statkiem:

Wynajmijcie mały statek i wybierzcie się na rejs tylko we dwoje. Najpiękniej będzie to zrobić o zachodzie słońca, wpatrując się w chowające się w morze słońce, ale i o każdej innej porze takie doświadczenie będzie dobrze przez was zapamiętane.

Spacer brzegiem morza:

Ostatnią opcją spędzenia czasu, o której grzechem byłoby nie wspomnieć, jest spacerowanie brzegiem morza przy zachodzie lub wschodzie słońca. Zdejmijcie buty, poczujcie chłód wody oraz teksturę lekko zapadającego się pod wami piasku. Podziwiajcie widoki, trzymając się za ręce i cieszcie się sobą nawzajem, bo właśnie to jest najważniejsze.