Każdy z nas wie, jak wygląda polskie wybrzeże w miesiącach wakacyjnych – tłumy ludzi, trudności z znalezieniem miejsca na plaży i kolejki… Czy zatem warto rozważyć przyjazd do Jastarni przed lub po sezonie?

• Spokój i kameralność
Odwiedzając Jastarnię poza sezonem, miejsce to staje się ucieczką od codzienności. Możesz cieszyć się pięknymi widokami, ciszą i spokojem. Na praktycznie pustej plaży możesz w pełni się zrelaksować i wsłuchiwać w szum fal. Jeżeli szukasz takiego rodzaju wakacji, koniecznie odwiedź to miasto.

• Restauracje
Wiele restauracji nie działa przez cały rok, jednak w Jastarni mamy kilka, które są czynne przez cały rok. Gwarantujemy, że jedzenie w nich jest przepyszne. Możesz spróbować regionalnych przysmaków, ryb i owoców morza – wszystkiego, czego dusza zapragnie, a to wszystko w spokojnej i miłej atmosferze.

• Krajobrazy
One nie znikają po sezonie! Jastarnia oferuje wiele pod względem przyrody i widoków. Możesz spacerować po wydmach, lasach i podziwiać niezapomniane zachody słońca na plaży. Miesiące poza sezonem są idealne do wolnego rozkoszowania się tymi krajobrazami.

• Aktywność fizyczna
Wiele szkółek np. kitesurfingu nie działa przez cały rok, ale znajdziesz także takie, które pozostają czynne! Jeśli wolisz bardziej spokojne aktywności, możesz wybrać się na przejażdżki rowerowe (o najlepszych trasach możesz przeczytać w poprzednim wpisie), poznasz najlepsze ścieżki , nordic walking, jazdę na rolkach czy kajakarstwo. Wszystko to będzie na ciebie czekać w Jastarni.

• Wycieczki do innych miast
Nie zapominajmy, że w pobliżu Jastarni znajdują się również inne bardzo interesujące miasta i wsie, które warto odwiedzić, jeśli masz ochotę na odrobinę podróży. Możesz wybrać się na Hel, aby zobaczyć piękną latarnię morską, lub udać się do Gdańska, jeśli zatęsknisz za miejskim zgiełkiem.

Po przeczytaniu dzisiejszego wpisu, zdecydujesz się na odwiedzenie Jastarni w sezonie, czy jednak wolisz przyjechać w bardziej spokojnych miesiącach?